Partnereink
MTI
Parlamenti diákinfó
IKT oktatási körkép
Interaktív Oktatástechnikai Portál
eduline.hu
Osztályfőnökök Országos Szakmai Egyesülete
Budapesti Művelődési Központ
Történelemt@nítás.hu
Marczibányi Téri Művelődési Központ
Modern Iskola magazin
Katedra Online
Időjárás-előrejelzés
Időjárás-előrejelzés
Szótár

Szótár (DictZone)
Betuméret csökkentéseBetuméret növeléseNyomtatás
Kitüntetések Pedagógusnap alkalmából
2014.06.02. hétfő
<< ElőzőA gyermekek harmonikus személyiségformálása terén végzett kiemelkedő oktató, nevelő és gyógypedagógiai munkája elismeréseként Németh László-díjban részesült Következő>>

Baghyné Urbán Ilona, a Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola intézményvezetője, Bagyinkáné Jász Jolán, a Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola képzőművész pedagógusa, Balatoni Tamásné, a Magyarmecskei Általános Iskola intézményvezetője, Balogh Terézia, a Szentesi Koszta József Általános Iskola tanára, munkaközösség-vezetője, Bánky Judit, a Budapest XXII. Kerületi Kempelen Farkas Gimnázium intézményvezetője, Benczéné Dizseri Márta, az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium intézményvezető-helyettese, Bernát Zsuzsánna, az Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola iskolaigazgatója, Bolyki Katalin, a Farkasréti Általános Iskola tanítója,igazgatóhelyettese, Dr. Borbélyné Szabó Katalin, a Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium nyugdíjas tanára, Borosné Korcsok Eszter, a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanítója, Bruckner Sándorné, a pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola munkaközösség-vezetője, Budai Józsefné, a XXII. Kerületi Egyesített Óvoda, Csicsergő tagóvoda tagóvoda vezetője, Bunda János István, a Jedlik Ányos Gimnázium középiskolai tanára, Cseh Sándor Imréné, a Rimóci Szent István Általános Iskola Mikszáth Kálmán Tagintézményének tanítója, Csiszér Miklós, a Kunhegyesi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakiskola nyugállományú pedagógusa, Deákné Veszprémi Ágnes, az Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium általános és középiskolai testnevelő tanára, Dobszai Jenő, a Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola itézményvezetője, Ecsedi Irén, a Karcagi Általános Iskola intézményvezetője, Fodor Sándorné, a Mocsáry Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola nyugalmazott igazgatóhelyettese, Forray Luca, a Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat II.kerületi Tagintézményének fejlesztő gyógypedagógusa, Gárdos Gábor, a Magyar Olimpiai Bizottság kiemelt edzője, Gyímesi Ilona, a Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola nyugállományba vonult intézményvezetője, Győri Péter, a Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola gyógypedagógusa, Hegyiné Honyek Katalin Margit, a Gyengénlátók Általános Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma gyógypedagógia tanára, Horváth Dénes, a Járdányi Pál Zenei Alapfokú Művészeti Iskola hegedű, brácsa, kamarazene tanára, zenekarvezetője, Horváth István László, a Komárom-Esztergom Megyei Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon Móra Ferenc Tagintézménye műszaki szakoktatója, Hosszúné Bartha Etelka, a Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola intézményvezetője, Juhász Istvánné, a Háry László Általános Iskola tanára, Kaudersné Madarász Zsuzsanna, a Fóti Népművészeti Szakközép-, Szakiskola és Gimnázium pedagógusa, Kertész Ágnes, a Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium gyógypedagógusa, Klimaj Tamásné, az Ady Endre-Bay Zoltán Középiskola és Kollégium kollégiumvezetője, Dr. Komáromi István, a Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium igazgatója, Konta Gyula, a Török Flóris Törekvés SE szakedzője, Konyhás Mihály, a Jászsági Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezető-helyettese, Kostyál Jánosné, a Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola tanítója, Kovácsné Csonkás Erika Veronika, a Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium középiskolai tanára, Kovácsné Lébényi Klára, a Dombóvári József Attila Általános Iskola intézményvezető-helyettese, Lengyel István, a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium művészeti rajz szakos középiskolai tanára, Litkai Ferencné, a Dr. Mező Ferenc Általános Iskola intézményvezetője, Lukácsi István, a Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola tanára részére, Mihály Béla, a Szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola címzetes igazgatója, karnagy, klarinét tanár, Molnár Lászlóné, a GÚT Általános Iskola igazgatója, Nagy Ferencné, a Szárcsa Általános Iskola intézményvezető-helyettese, Németh László, a Mátyás Király Gimnázium középiskolai tanára, munkaközösség-vezetője, Orbán Edit, a Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium tanára, Pásztor Katalin, a Borsodi Általános Iskola tanítója, Paulik Pálné, a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium tanára, Pintér Jánosné, a Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanítója, az iskolaotthonos munkaközösség vezetője, Pozsik Lajos, a Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium középiskolai tanára, Pusztainé Szabó Margit Ilona, az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola nyugalmazott címzetes igazgatója, Rihayné Ágoston Anikó, a Solti György Zenei Alapfokú Művészeti Iskola zongoratanára, Rónavári Mária, a Fóti Népművészeti Szakközép-, Szakiskola és Gimnázium pedagógusa, Salamon Attiláné, a Liszt Ferenc Általános Iskola intézményvezetője, Sebestyénné Veisz Anna, a Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat 1. számú Szakértői Bizottsági Tagintézményének gyógypedagógusa, Süveges Géza, a Csehimindszenti Általános Iskola nyugalmazott intézményvezetője, Szalai Béla, a Toronyi Általános Iskola tanára, Dr. Szántó Lászlóné, a Batthyány Károly Általános Iskola, Speciális Általános és Szakiskola tagintézmény vezetője, Szarvas Rita, a Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium középiskolai tanára, Szász Józsefné, a Józsefvárosi Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola hegedű tanára, tanszakvezetője, Táborné Vincze Márta, a Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium vezetőtanára, Tamásiné Sárospataki Rita, a Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola gyógypedagógusa, Tóth Anett, az Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium fejlesztő pedagógusa, Ungerné Paukovits Gizella, a Dr. Nagy László Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Beszédjavító Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium, Leány Gyermekotthon, Fiú Gyermekotthon intézményvezetőség-vezetője, Vanczákné Rogosz Ildikó, a Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanára, Dr. Várnai Andrásné, a Deák Diák Általános Iskola volt igazgatója, Véghely Tamásné, a Kastélydombi Általános Iskola igazgatója, Vida Béla, a Budapest XVIII. Kerületi Kondor Béla Általános Iskola intézményvezetője, Dr. Szekszárdiné Gábor Ágnes, a Jedlik Ányos Gimnázium középiskolai tanára, könyvtáros tanára.

Rendezvénynaptár
<2019. augusztus>
HKSzCsPSzV
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Hírmozaik
Kapcsolódó oldalak
Budapest Portál
Iskolai agresszió kezelése
MFPI banner
Tehetségháló
Éniskolám
FOK Nonprofit Kft.
MFPI - Weszely Galéria
Budapesti Ifjúsági Portál
Könyvtárporta - Fővárosi oktatási intézmények könyvtári oldala
Európai év - 2013
A polgárok európai éve - 2013
Est.hu